1077
بازدید
 

 

آموزش دادن هنر است و درست آموزش دادن تجلی این هنر

  021-22811088-22806083  09392811088 info@borhanpardazesh.ir   

آشنایی با 

آموزشگاه علمی آزاد برهان پردازش

هرآنکه دانش آموزی دارد چه در مدارس دولتی و چه در مدارس غیرانتفاعی که تبدیل به پرستاران آموزشی دانش‌آموزان شده‌اند، باشد، در جریان حال و احوال آموزشی فرزند خود با مشکلاتی مواجه است. زحمت آموزش را دانش آموزان به تنهایی بر دوش نمی کشند بلکه والدین آنها نیز باید با هر فرزند خود برای باری دگر فارغ التحصیل شود. جالب تر آنکه هر بار این فارغ التحصیلی پیچیده تر و زمان بر و ناکارآمد تر می شود. چه بسا دانش آموختگان امروز سرهای علمی بزرگ و دستان عملی کوتاهی دارند. گذر زمان نیز بر قامت تجربه مان می افزاید و باورمان نهادینه تر می شود و ایمان داریم که:

آموزش دادن هنری است ارزشمند و درست آموزش دادن به کمال رسانیدن این هنر است.

آموزشگاه علمی ازاد برهان پردازش

 

آموزشگاه برهان پردازش در سال 1387 تاسیس شد تا که بستری شود برای رسیدن به این تعالی . فضایی آموزشی ایجاد شد که تجربیات و دانش علمی و پژوهش های انجام شده در خصوص آموزش ونحوه آموزش را که طی سه ده بر ذهن و سینه مان نقش بسته را به ذهن پویا و جویای دانش آموزان انتقال دهیم .

آنچه که سبب شده تا آموزشگاه برهان پردازش پناه و امیدی شود برای اولیای سرگردان و سرآسیمه از مباحث آموزشی فرزندان خود ، روش تدریس و تفهیم مدرسین و معلمان این آموزشگاه می باشد .هر اندازه سیستم آموزشی تصمیم دارد مفاهیم را ثقیل تر کند و درک آن را در پیچ و خم قرار دهد ، تیم آموزشی ما نیز دست به کار می شود و آن را ساده و ساده و ساده تر می کند .

تیم آموزشی ما خوب می داند ، اگر نتوانیم مطلبی را به یک کودک 6 ساله توضیح دهیم ، قطعا خودمان درکی از آن نداریم .

ما بر این باوریم هر چقدر این سیستم باعث شود موضوعی و یا مبحثی پیچیده تر به نظر برسد ، دانش آموز بیشتر ماهیت آن موضوع و مطلب را درک نخواهد کرد .بیایید به بهترین آموزگارتان که تابحال در زندگی داشتید فکر کنید. آیا عبارتهای پیچیده را با جملاتی که شما نمی توانستید درک کنید بیان می کرد یا از طریق ساده سازی باعث می شد تا درکش برایتان ساده تر بشود؟

حال آنکه ، آموزگار کسی است که افزون بر شایستگی‌های آموزشی و توانایی‌های حرفه‌ایِ خود، هنر تدریس و سازندگی همه‌ سویه شاگردان را در دست دارد. او پیوسته در جوش‌وخروش برای ساختن خود و پیدایش دگرگونی و پویایی در شاگردان است .به یاد داشته باشید آموختن سفر است و کلنجار رفتن با اطلاعات نیست ، باید کامل غرق آموختن بشوید و بیاموزید که برخی راهها جواب می دهند و برخی دیگر نه. آموختن الگویی واحد و تعریف شده برای همه ندارد, بلکه یک سفر سفارشی شده است .آموختن تجربه کردن است. هر چیز دیگری غیر از این فقط اطلاعات است.

در آموزشگاه برهان پردازش ، پرسش و پاسخ میان اولیاء ، دانش آموزان و مشاوران سبب گردیده تا شناخت بهتری از وضعیت درسی و چالش های تحصیلی دانش آموز حاصل آید ، همچنین گفت و گوی میان دانش آموز ، ومدرس و مشاور نیز باعث شده که توانایی واقعی دانش آموز محک زده شود تا به پیشرفت های درسی چشم گیری دست یابد .

سخن آخر،

ما در آموزشگاه برهان پردازش تلاشمان را می‌کنیم که سطح دانش و یادگیری را در دانش آموزان ایران زمین را بهبود بخشیم. ما نسبت به جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم بی‌تفاوت نیستیم. بهترین لحظه‌های زندگی کاری ما، زمانی است که صدای دانش آموزان را می‌شنویم و با آنها صحبت می کنیم.
مشاهده بیشتر...
13556
ساعت آموزش
140
درحال آموزش
990
آموزش انجام شده
2903
روزهای فعالیت آموزشگاه
22435
بازدید ها

دوره های آموزشی

مدرسین آموزشگاه

34179865

از کجا آغاز کنیم ؟

از فیلم های آموزشی دیدن فرمایید

تالار افتخارات